TOPlist

Cest Moi

C`EST MOI

(Narozena : 1993)

Matka : Chantevalle(SLO) / Otec : Concorde Jr.(USA).

Cest Moi je menší černá hnědka s malým bílým odznakem na pravé spěnce.Byla mým snem a největší koňskou láskou ,po které dodnes pátrám a stále ji nemůžu najít.Její celý příběh je ZDE :

www.bacuri-kone.wz.cz/cestmoi.htm


C`est moi a hříbě C`est Toi

C`est moi

Cest Moi-5 letjá..

C`EST TOI

(Narozen : 2000)

Matka : C`est Moi (SLO) / Otec : Gay Devil (GB)

Hnědák, bílé odznaky na hlavě a na levé spěnce.Tento hřebeček se narodil mojí "Cestušce" -právě na statku v Doubravách.Hodně brzo byl odstaven ,neboť Cest Moi prodaly a majitelé si ji chtěly co nejdřív odvést.Dlouho jsem se o něj starala ,a dělala mu takovou tu náhradní mámu.O několik měsíců -byl Cest Toi odvezen na Slovensko. Měl by se nácházet někde mezi nízkýma a vysokýma Tatrama a jeho majitelé jsou Jánošovy,přesto bohužel víc nevím.

C`est Toi-hříbě

C`est Toi-hříbě

C`est Toi-hříbě


OXANA

(Narozena : 1994)

Matka : Ordia Prima (IRE) / Otec :Dara Monarch (GB).

Ryzka ,odznaky-hvězda na čele , velmi krásná a hodná.Z Doubrav odvezena jako mladá v tréninku.Kolem 3 let.Již od té doby bohužel o ní nemám žádné informace.

STACCATA

(Narozena : 1996)

Matka : Stoliaka (GB) / Otec: Donegal (IRE).

Tmavá hnědka , nosní pruh a možná další odznaky.Byla prvním mým spatřeným koněm v Doubravách , který mě jako dítě zaujal.Byla nádherná , bohužel byla brzy prodána.Z pár informací,které jsem se dozvěděla,bylo to ,že byla hodně dlouho ustájená na Ranči Čára ve Vyškově ,ale pak se prodala pryč, bohužel kam nevím.


CHALIA

(Narozena : 1996)

Matka : Chalinia (POL) / Otec: Beldale Ball (USA)

Hnědka s odznaky -Chalii a jakoukoli informaci o Chalii hledá moje kamarádka Lenka Toralová , byla to její první koňská láska.Chalia se narodila v Doubravách a v době tréninku ,cca mezi 2-3 rokem byla prodána někam do Prahy.Z mála informací , které jsem měla možnost zistit , bylo jen to ,že Chalia byla nějakou dobu ve Stáji Pohoří a pak si ji koupila nějaká slečna a měla by být někde u Slap.Bohužel nikdo víc neví.