TOPlist

já..


Seznam koní A1/1

Zde jsou jména koní A1/1 ,které jsem měla tu čest poznat ze "staré doby". Postupně budu doplňovat jejich příběhy a fotografie.Každé označené jméno -je již zpracováno a má svůj příběh:-)

SEZNAM

Alight (IRE)
Alfréd 1998
Astronave (IRE) 1991
Astro Lady (IRE) 1996
Adéla 1991
Bantuverdi 1983
Bacuri 1996
Baraka 1994
Barwa (POL) 1982
Báječná 1997
Beaumes de Venise (IRE) 1985
Baroca 1999
Beautiful Delight (IRE) 1994
Bastia 1986
Chalia 1996
Bold Nicole 1988
Cassa 1990
C`est moi (SLO) 1993
C`est Toi 2000
Coeur Dame 1997
Čipka (SLO) 1994
Čarken 1997
Cursty 1993
Dancing Theatre 2001
Darling d`Agua (SLO) 1994
Darling lucky 2002
Delincton 1996
Dela Vega 1997
Démona 1995
Doretta 1996
Enemi 1996
Fan From Diatome 2000
Florida 1990
Floo 1999
Fudžijama 1986
Giovanna 1990
Galilea 1998
Go Potsy Go (CAN) 1993
Hedeta 1997
Havana Cuba 1997
Chalinia 1983
Chalia 1996
Charlene 2004
Charensen 2005
Chrisanta 2001
Christy 1988
Charente 1995
Chailand 1997
Charisma 1999
Inercja (POL) 1985
Issobeau 1995
Inteligent 1999
Ireland 2000
Imposanta 1990
Jamie 1988
JakcJack 2000
Jamboree 1996
Judith 1998
Ketra 1986
Kelvin 2001
Kresba 1990
Kira 1997
Kilton 1996
Kurt 1984
Kiži 1985
Kissmé 1992
Kenega 1997
Lenzova (GB) 1990
Landia 1998
Loxly (AUT) 1988
Lennox 1997
Lys (FR) 1992
Laurasie 1991
Lucky For Life 2002
Miss Mana 1990
Miss Fair 1997
Marathonia (FR) 1991
Mr.Land 1999
Mr Free 2000
Malá serenáda
Magma 1984
Magie Rose 1993
Matoury 1998
Mad About Men (GB)
Madvil 2001
Medulienka 2002
Miracol 2002
Narda 1992
Nira 1980
Naguiba (FR) 1992
Nuget 2000
Nalda 1996
One Way 1992
One Land 1999
Ozzy 1998
Ontaria (SLO) 1993
Oxana 1994
Pat`s Music 1998
Pistácia 1998
Peron 2002
Polynésia 1995
Polka 1994
Princezna Ane?ka (IRE) 1994
Ramigala 1995
Regyně 1990
Sesi 1991
Savannah 1995
Staccata 1996
Saganta 2001
Scavage 1990
Sabi 2002
Sargasy 2003
Stoliaka 1988
Serengeti 1997
Shanghai (GER) 1989
Shangila 1997
Samoa 1998
Salamanca 1988
Starting Order (FR) 1990
Strumpet City (GB) 1991
Tamalirega 1995
Tammy 1988
Veni Vici 1993
Vajgara 1999
Volt 1992
Waiküla 1995
Yokomon 1996
Yokowi 2004
Zawi (IRE) 1989
Zappata 1999
Zawinski 1998
Zalla 1995

PLEMENÍCI

Bin Shaddad (USA) 1984
Bretigny (FR) 1992
Deserve (GB) 1989
Donegal (IRE) 1984
Friedland (USA) 1988
Gay Devil (GB) 1991
Magnus (POL) 1997
Secret `n Classy (CAN) 1987
Spinning Wild (USA) 1999